Svet-Stranek.cz
Pro naše malé i velké sportovce a nejen pro ně
Atletika Přísnotice

Termíny závodů:Pro naše malé i velké sportovce a nejen pro ně

Termíny závodů

Závody určené malým atletům (nejen jim)
30.01.2019 TERMÍNOVKA 2019

Termínovka 2019

Výroční členská schůze - neděle 17. března v 9.30 hod

Zajícova liga – 2. kolo - sobota 11. května v 9.30 hod

Přebory ZŠ + MŠ - středa 29. května v 10.00 hod

Atletický čtyřboj - ZMĚNA středa 12. června v 17.00 hod

O nejrychlejšího překážkáře Přísnotic - středa 19.června v 17.00 hod

O nejlepší skokanku a skokana Přísnotic - 21. června v 17 hodin

Zlatá tretra Ostrava - čtvrtek 20. června

Soustředění atletů - neděle 11.8. - pátek 16.8.2019

Náborové závody - středa 11. září v 17.00 hod

Cooperův test - středa 9. října v 16.30 hod

Silvestrovský běh - úterý 31. prosince ve 13 hodin

06.02.2019 Zajícova liga 2019

1. kolo - Bílovice nad Svitavou
sobota 13.4.2019

2. kolo - Přísnotice
sobota 11.5.2019

3. kolo - Ivančice
sobota 25.5.2019

4. kolo - Oslavany
sobota 8.6.2019

5. kolo - Rosice
Termín bude upřesněn později.

6. kolo - Moravský Krumlov (Rakšice)
sobota 19.10.2019 - závěr s celkovým vyhodnocením oddílů a jednotlivců

11.06.2019 Atletický čtyřboj

Přísnotice - středa 12.6.2019 od 17 hodin

Disciplíny:
- běh na 60 m, skok do dálky, hod raketkou
- Minipřípravka I + II - běh na 200 m
- Přípravka I + II - běh na 400 m
- Mladší a starší žáci - běh na 800 m

Ceny: medaile pro první tři v každé kategorii za celkové umístění.
Vyhodnocení proběhne ve středu 19.6.2019.

Kategorie:
Minipřípravka I – ročník 2014 a mladší
Minipřípravka II – ročník 2012 - 2013
Přípravka I – ročník 2010 - 2011
Přípravka II – ročník 2008 - 2009
Mladší žáci – ročník 2006 - 2007
Starší žáci - ročník 2004 - 2005

Občerstvení pro každého závodníka zdarma.
Prezentace atletů od 16.30 hodin.

11.06.2019 O nejlepšího skokana a skokanku Přísnotic

4. ročník
Přísnotice - pátek dne 21.6.2019 od 17 hodin

Kategorie:
Minipřípravka - ročník 2012 a mladší
Přípravka I - ročník 2010 – 2011
Přípravka II - ročník 2008 – 2009
Mladší žáci - ročník 2006 - 2007
Starší žáci - ročník 2004 - 2005
Dorostenci - ročník 2002 – 2003
Ženy, muži - ročník 2001 a starší

Prezentace atletů od 16.30 hodin

Ceny: medaile pro první tři v každé kategorii

Po závodu posezení na hřišti s opékáním špekáčků, občerstvení pro účastníky zajištěno.

návštěvníků stránky
celkem43 470
tento týden37
dnes16