Svet-Stranek.cz
Pro naše malé i velké sportovce a nejen pro ně
Atletika Přísnotice

Úspěchy našich atletů:Pro naše malé i velké sportovce a nejen pro ně

Úspěchy našich atletů

Podívejte se, jak byli naši malí i velcí atleti úpěšní na závodech

Černá Hora - pondělí 8.5.2017

2. Sára Procházková (nejml.přípravky)

3. Natálka Urbánková (ml.přípravky)

3. Klárka Hájková (ml.žákyně)

2. Natálka Furchová (st.žákyně)


Tučapy - sobota 6.5.2017

1. Sára Procházková (nejml.přípravky)

1. Natálka Furchová (ml.žákyně)

3. Bára Kopřivová (ženy)


Mikulčice-Velká Morava - sobota 8.4.2017

2. Anička Fialová (nejml.přípravky)


Spannberg, Rakousko - sobota 8.4.2017

2. Laura Lanžhotská (nejml.přípravky)

1. Sára Procházková (ml.přípravky)

2. Natálka Urbánková (ml.přípravky)

2. Klárka Hájková (ml.žákyně)

1. Natálka Furchová (st.žákyně)


Matzen, Rakousko - sobota 24.3.2017

2. Laura Lanžhotská (nejml.přípravky)

1. Sára Procházková (ml.přípravky)

4. Klárka Hájková (ml.žákyně)


VIII. BBP Myslivna - sobota 24.3.2017

3. Karolína Bednářová (ml.přípravky)

2. Natálka Furchová (st.žákyně)


Běh Lužánky - neděle 19.3.2017

3. Karolína Bednářová (ml.přípravky)

2. Natálka Furchová (st. žákyně)

1. Veronika Halasová (dorostenky)

2. Ondra Slavík (dorostenci)


Kids Athletics Ostrava - Poruba 2017

Sandra Vetešková - starší přípravky:

3. místo běh na 800 m - 2:55,41 min

1. místo skok do dálky - 3,93 m


VII. BBP Rájecká desítka - sobota 11.2.2017

3. Ondra Slavík (dorostenci)

5. Bára Kopřivová (ženy)


IV. BBP Syrovice - pondělí 26.12.2016

2. Anička Fialová (nejml. přípravky)

3. Soňa Sedláčková (ml. přípravky)

2. Natka Furchová (st. žákyně)


Mezikrajové utkání v hale - Ostrava, sobota 10.12.2016

3. Natka Furchová (ml. žákyně) běh na 800 m, čas 2:25,69 min


III. BBP Vranov - sobota 10.12.2016

2. Soňa Sedláčková (ml.přípravky)

3. Bára Kopřivová (ženy)


II. BBP Okrouhlá - sobota 3.12.2016

2. Soňa Sedláčková (ml. přípravky)

2. Natka Furchová (st. žákyně)

4. Bára Kopřivová (ženy)


Mistrovství ČR v krosu - Praha, sobota 19.11.2016

5. Natka Furchová (ml. žákyně)


Orelská běžecká liga - Moravské Budějovice 19.11.2016

1. Aneta Kolegarová (st.žákyně)

3. Gábina Kolegarová (dorostenky)


I. BBP Jehnice - čtvrtek 17.11.2016

2. Soňa Sedláčková (ml.přípravky)

2. Natka Furchová (st. žákyně)

5. Bára Kopřivová (ženy)


Bučovice - pátek 28.10.2016

1. Sára Procházková (nejml.přípravky)

3. Nikolka Procházková (nejml.přípravky)

2. Sandra Vetešková (st.přípravky)

1. Natka Furchová (ml.žákyně)

1. Anna Kolegarová (st.žákyně)

2. Aneta Kolegarová (st.žákyně)

1. Ondra Slavík (st.žáci)


Mistrovství Moravy a Slezska Šternberk - 15.10.2016

3. Ondra Slavík (st. žáci)


Strasshof, Rakousko

1. Sára Procházková (nejml.přípravky)


Celkové umístění v Rakouském běžeckém poháru:

2. Sára Procházková (nejml.přípravky)

4. Nikolka Procházková (nejml.přípravky)

3. Natálka Urbánková (ml.přípravky)

4. Klárka Urbánková (ml.přípravky)


Přebory JMK v krosu Brno, Slatina - neděle 16.10.2016

2. Natálka Furchová (ml.žákyně)

2. Ondra Slavík (st.žáci)

3. Bára Kopřivová (ženy)


Zajícova liga Rakšice - sobota 15.10.2016

1. Hanička Staňková (nejml.přípravky)

2. Linda Šmídová (nejml.přípravky)

2. Sandra Vetešková (st.přípravky-dívky)

2. Patrik Pastorek (st.přípravky-hoši)

1. Natka Furchová (ml.žákyně)

3. Jakub Stodůlka (ml.žáci)

1. Aneta Kolegarová (st.žákyně)

2. Anna Kolegarová (st.žákyně)

3. Kamila Cechmeisterová (st.žákyně)


Poysdorf, Rakousko - sobota 1.10.2016

nejml.přípravky:

1. Sára Procházková

2. Nikolka Procházková

4. Laura Lanžhotská


ml.přípravky:

2. Natálka Urbánková

3. Klárka Urbánková


Oslavanský kros - sobota 1.10.2016

2. Soňa Sedláčková (ml.přípravky)

3. Viktorie Norková (ml.přípravky)


Svatováclavský běh Blažovice - středa 28.9.2016

1. Sára Procházková (nejml. přípravky)

1. Natálka Furchová (ml. žákyně